Strefa diet

Katarzyna Żbikowska

Jestem absolwentką Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej im. Wojciecha Korfantego w Katowicach, gdzie ukończyłam studia podyplomowe na wydziale medycznym na kierunku Dietetyka i Suplementacja. Regularnie uczestniczę w licznych szkoleniach oraz konferencjach z zakresu dietetyki, dzięki czemu moja wiedza oparta jest na najnowszych doniesieniach. Studiuję również fachową literaturę oraz artykuły naukowe. Prywatnie jestem mamą trójki dzieci, i ze względu na ich zdrowych tryb życia, zainteresowałam się tematyką z zakresu dietetyki, która stała się moją pasją.
Zawsze staram się w indywidualny sposób podchodzić do swoich podopiecznych dobierając dietę i układając jadłospis uwzględniający wyniki morfologii krwi oraz przeprowadzając dokładny wywiad żywieniowy.
Podczas współpracy z klientem staram się skupić na edukacji żywieniowej klientów, aby dieta była początkiem ich przygody i zmiany na lepsze, żeby skutecznie eliminowali złe nawyki żywieniowe na korzyść zdrowego odżywiania. Jako dietetyk zachęcam do poprawy stylu życia bez przechodzenia na restrykcyjne diety, za to przy odpowiednio dopasowanej diecie wykonywać aktywność fizyczną, która jest bardzo istotnym elementem w uzyskaniu przez pacjenta zamierzonego celu.

Oferta

Porady i konsultacje żywieniowe

Dietetyk podczas wizyty wstępnej wykona szczegółową analizę składu ciała (BIA), pomiary antropometryczne, a także przeprowadzi wywiad żywieniowo-zdrowotny. W czasie interpretacji Twojego wyniku analizy składu ciała dowiesz się m.in.: czy posiadasz odpowiednią masę ciała, jak wygląda procentowa zawartość tkanki tłuszczowej, tkanki mięśniowej i składników mineralnych w Twoim ciele, jakie jest Twoje zapotrzebowanie energetyczne, a także czy Twój organizm jest odpowiednio odżywiony i nawodniony. Na podstawie dostarczonych wyników badań laboratoryjnych, pomiaru BIA oraz rozmowy z dietetykiem otrzymasz wstępne zalecenia dietetyczne.

Dostosowanie diety do jednostki chorobowej

Podczas opracowywania indywidualnych diet medycznych uwzględniam wszystkie zaburzenia zdrowotne, historię leczenia, wyniki badań laboratoryjnych, aktualnie przyjmowaną farmakoterapię, wyniki szczegółowej analizy składu ciała (BIA) przeprowadzonej na konsultacji dietetycznej, a także Twój styl życia, aktywność fizyczną, preferencje i umiejętności kulinarne.

Redukcja masy ciała – zdrowe odchudzanie

Zmagasz się z nadwagą lub otyłością?

Nie wiesz, co masz zrobić, aby skutecznie zrzuć zbędne kilogramy i zadbać o swoje zdrowie?

Dzięki indywidualnej terapii dietetycznej uda Ci się osiągnąć założony cel. Zapewnimy Ci profesjonalną opiekę dietetyczną, edukację żywieniową, pomiary antropometryczne, szczegółową analizę składu ciała, a także wsparcie psychologiczne. Pomożemy Ci w osiągnięciu prawidłowej masy ciała i poprawieniu stanu zdrowia, w dokonywaniu właściwych wyborów żywieniowych oraz  wprowadzeniu trwałych zmian w Twoim stylu życia. Razem z dietetykiem ustalisz szczegółowy plan dietetyczny, dzięki monitoringowi efektów na wizytach kontrolnych zyskasz poczucie własnej skuteczności i zobaczysz, że oczekiwane cele są osiągalne.

Dieta dla sportowca i osób aktywnych fizycznie

Odpowiednio zbilansowana dieta wpływa na wydolność fizyczną, samopoczucia oraz stan zdrowia. Jest niezbędnym elementem mogącym decydować o sukcesie lub porażce w osiągnięciu wyznaczonego przez Ciebie celu sportowego. Właściwa strategia żywieniowa przed, w trakcie i po treningu może zwiększyć zdolność do wysiłku, a także ułatwić odnowę biologiczną.

Żywienie Kobiet w ciąży

Oferujemy indywidualne konsultacja, zalecenia oraz plany żywieniowe dostosowane do potrzeb żywieniowych kobiet w tym szczególnym okresie.

Wizyty domowe

Możliwość dojazdu do domu, według potrzeb klienta na terenie Zabrza, Gliwic, Rudy Śląskiej

Dieta on-line

Oferta przeznaczona jest dla osób zapracowanych, które nie mają czasu pojawić się w gabinecie oraz dla osób mieszkających daleko

Strefa diet

Cennik

Pierwsza wizyta

70
 • analiza składu ciała wraz z interpretacją wyników
 • ustanowienie celów dietetycznych
 • przeprowadzenie wywiadu żywieniowego
 • czas trwania wizyty około 40 minut

Wizyta kontrola

50
 • porównawcza analiza składu ciała
 • edukacja żywieniowa
 • wyznaczenie kolejnych celów kuracji
 • czas trwania wizyty około 30 minut

Dieta odchudzająca
7 - dniowa

140
 • indywidualny plan żywieniowy opracowany na podstawie danych z I wizyty
 • dieta przeznaczona do stosowania rotacyjnego
 • przepisy, dokładne zalecenia, indywidualny rozkład godzinowy

Dieta odchudzająca
14 - dniowa

230
 • indywidualny plan żywieniowy opracowany na podstawie danych z I wizyty
 • dieta przeznaczona do stosowania rotacyjnego
 • przepisy, dokładne zalecenia, indywidualny rozkład godzinowy
Nie masz pomysłu na prezent?
Pamiętaj o naszych bonach upominkowych.

Copyright © 2020 SilesiaSoft All rights reserved | This template is made with by Colorlib